ارتعاش چیست (قانون ارتعاش مثبت)

قانون ارتعاش

ارتعاش چیست. در مورد قانون ارتعاش چه می‌دانید؟ سال‌ها پیش وقتی فیلم راز پخش شد سر و صدای زیادی به پا کرد و افراد زیادی جذب آن شدند. مردم از سر تا سر جهان با آموزه‌های این فیلم آشنا شدند و تصمیم گرفتند زندگی خود را طبق این قانون تغییر دهند.

این فیلم درباره قانونی صحبت می‌کرد که همه افراد موفق تاریخ از آن استفاده کرده بودند و در حقیقت علت موفقیت آن‌ها از دید این فیلم، قانون جذب بود. اما بیشتر کسانی که تصمیم گرفتند با این قانون زندگی خود را تغییر دهند، به موفقیت چشم‌گیری دست پیدا نکردند و همین امر باعث شد که قانون جذب را یک دروغ بزرگ بنامند.

این کشمکش‌هایی که بعد از فیلم راز اتفاق افتاد، یک سردرگمی برای مردم ایجاد کرد. عده‌ای همچنان از این قانون طرفداری می‌کردند و به اعتقاد عده‌ای دیگر این قانون درست نبود.  اما بعدها مشخص شد یک راز بسیار بزرگ در پشت پرده وجود دارد که سازندگان فیلم راز درباره آن صحبت نکرده‌اند. رازی که بزرگان جهان آن را ارتعاش می‌نامند.

زمانی که موضوع ارتعاش در جهان مطرح شد، افراد زیادی درباره آن در مجلات، فیلم‌ها و … صحبت کردند و تاثیر قانون ارتعاش در زندگی مردم به خوبی قابل مشاهده است. ما هم در این یادداشت قصد داریم درباره مفهوم این قانون صحبت کنیم. در ادامه به سوال قانون ارتعاش چیست؟ پاسخ خواهیم داد و چگونگی کار کردن این قانون را خواهیم آموخت. همچنین ارتباط قانون جذب با ارتعاش را نیز بررسی خواهیم کرد.

ارتعاش چیست

ارتعاش چیست؟ (تعریف قانون ارتعاش)

زمانی‌که موضوع ارتعاش مطرح شد، این سوال در ذهن همه شکل گرفت که قانون ارتعاش چیست ؟ مردم دوست داشتند بیشتر درباره این قانون بدانند. چون این قانون به اندازه قانون جذب شناخته نشده اما در حقیقت پایه قانون جذب است. به همین دلیل، افرادی که در این‌باره دانش کافی داشتند به ارائه توضیحاتی درباره این قانون پرداختند. اگر بخواهیم یک تعریف ساده از این قانون ارائه دهیم، باید بگوییم:

قانون ارتعاش به ما کمک می‌کند در مسیر خواسته‌ها و رویاهای خود قرار بگیریم یا اینکه از آن‌ها دور شویم. به عبارت دیگر ما در هر لحظه دارای ارتعاشی هستیم که ممکن است این ارتعاش مثبت باشد یا منفی.

قانون ارتعاش می‌گوید ذهن شما هم فرستنده و گیرنده ارتعاش است.

 یعنی شما هم ارتعاش می‌گیرید و هم ارتعاش می‌فرستید. مهم نیست ما در حال ارتعاش به یک اتفاق و موضوع خوشایند هستیم یا در حال‌ توجه به مساله‌ ناخوشایند؛ ما هر احساس مثبت یا منفی که داشته باشیم، در حال فرستادن ارتعاش آن موضوع به جهان هستی و کائنات هستیم و به زودی آن را دریافت می‌کنید.

کائنات نیز با توجه به ارتعاشی که از ذهن شما به صورت‌ خودآگاه یا  ناخودآگاه دریافت می‌کند شما را به خواسته‌ها و آرزوهای‌تان می‌رساند یا این‌که از آن دور می‌کند. به عبارت دیگر، اگر شما ارتعاش رسیدن فرستاده باشید و احساس شما مثبت باشد، به خواسته‌هایتان نزدیک می‌شوید اما اگر احساس منفی در ذهن شما وجود داشته باشد و به ناخواسته‌ها توجه کرده باشید، از مسیر رویاهایتان دور و دورتر می‌شوید.

تعریف قانون ارتعاش

حقیقت مهم درباره ارتعاش

موضوعی که باید درباره  ارتعاش بدانیم این است که ارتعاش تنها فکر کردن به خواسته نیست‌ بلکه یکی شدن با هدف و خواسته است. زمانی که فقط به خواسته خود فکر کنید و هیچ کار دیگری انجام ندهید، تنها در حال فکر کردن هستید و  هم راستا با خواسته و هدف خود نشده‌اید.

به عنوان مثال، اگر شما می‌خواهید ارتعاش ثروت بفرستید و ثروتمند شوید باید در مسیر این خواسته قرار بگیرید و صاحب ویژگی‌های این خواسته شوید و تنها فکر کردن به پول و ثروت کافی نیست. شما باید ویژگی‌های که با ثروت هماهنگ است در خود ایجاد کنید. یک فرد ثروتمند هیچوقت نگران تمام شدن پول نیست یا احساس بدی درباره خرج کردن پول ندارد.

شما اگر رفتارهای فقیرانه از خود بروز دهید با خواسته ثروت‌تان هماهنگ نشده‌اید و در حال دور کردن ثروت از زندگی خود هستید. یا اگر بخواهیم یک مثال دیگر برای شما ارائه دهیم می‌توانیم به آرامش اشاره کنیم. خواسته شما اگر آرامش است،  باید تمام وجودتان سرشار از آرامش باشد. اگر در زندگی‌تان رفتارهای تنش زا انجام دهید و بعد بخواهید به آرامش برسید، طبق قانون ارتعاش شما هماهنگ با خواسته خود نیستید و بدون شک در مسیر رسیدن به آن قرار ندارید.

مهم نیست از صبح تا شب جمله تاکیدی آرامش یا ثروت را تکرار کنید، زمانی‌که شما وجودتان را با خواسته‌تان هماهنگ نکنید، اتفاق خاصی در زندگی‌تان رخ نمی‌دهد و به خواسته خود نزدیک‌تر نمی‌شوید.

این موضوع دقیقا دلیل این است که چرا بعد از فیلم راز افراد زیادی به خواسته های خود نرسیدند. زیرا آن‌ها از ارتعاش بی‌خبر بودند و تصورشان این بود فقط با فکر کردن می‌توان به رویاهای‌مان برسیم و در نتیجه با خواسته‌های خود هماهنگ نشدند.

بزرگی یا کوچکی خواسته شما اصلا مهم نیست.

قانون جذب کم یا زیاد را درک نمی‌کند‌. بلکه میزان ارتعاش شماست که تعیین می‌کند به خواسته خود برسید یا نه. به عبارت دیگر مهم نیست شما پول، آرامش، موفقیت و… کم بخواهید یا زیاد! اگر هماهنگ با خواسته خود باشید حتما آن را بدست خواهید آورد.

طبق قانون ارتعاش همه چیز در  جهان در حال حرکت است. انتخاب با‌ ماست که به خواسته‌های خود توجه کنیم و با آن‌ها هم هدف شویم یا با ناخواسته‌های خود.

ارتعاش چیست عرشیان فر

ارتباط قانون جذب و ارتعاش

همان‌طور که پیش‌تر اشاره کردیم، قانون جذب و قانون ارتعاش  با یک‌دیگر ارتباط تنگاتنگ دارند. به عبارت دیگر قانون ارتعاش قانون اولیه است و قانون جذب، قانون ثانویه.

طبق قانون کوانتوم شما فقط محدود به جسم خود نیستید و در حقیقت بسیار فراتر از جسم خود هستید. ذهن شما دارای انرژی است و دائما در حال فرستادن ارتعاش‌های مختلف است. این ارتعاش می‌تواند ارتعاش ثروت باشد یا  ارتعاش فقر. ارتعاش سلامتی باشد یا ارتعاش بیماری و موارد مشابه.

شما هم انرژی‌ها را جذب می‌کنید و هم از خود انرژی ساطع می‌کنید.  اگر بخواهیم این موضوع را دقیق‌تر توضیح دهیم اتفاقاتی در زندگی ما رخ می‌دهد که انرژی مشابه با ارتعاش ما دارد.

برای این‌که جذب صورت بگیرد، باید شما با خواسته‌ای که می‌خواهید آن را جذب کنید، هم ارتعاش شوید. به عنوان مثال، اگر شما در حال ارتعاش فرستادن به ثروت هستید و در هماهنگی با ثروت هستید، ارتعاشات انرژی شما ثروت را به زندگی شما جذب می‌کند.

یا مثلا اگر شما در فرکانس انرژی شخصی قرار بگیرید که مدت‌هاست از او بی‌خبر هستید، ارتعاشات انرژی شما باعث می‌شود، آن شخص را دوباره ببینید و یا خبری از او به شما برسد. راه مشخصی برای این اتفاق وجود دارد.

ارتعاش در ذهن

ممکن است او را به تصادفی در خیابان ملاقات کنید، یا در یک‌جمع درباره او صحبت کنند و موارد مشابه دیگر. در حقیقت ما نمی‌توانیم راه مشخصی برای رسیدن به خواسته‌هایمان تعیین کنیم. فقط کافیست با آن‌ها هم ارتعاش باشیم. در صورت هم ارتعاش بودن، بدون شک آن خواسته‌های ما جذب زندگی‌مان خواهند شد.

به عبارت دیگر، تا زمانی شما جذب بدون ارتعاش داشته باشید، به خواسته خود نمی‌رسید. جذب بدون ارتعاش مفهومی ندارد و اگر از این لحظه به بعد شخصی از شما پرسید که قانون ارتعاش چیست؟ می‌توانید پاسخ دهید: ارتعاش قانون اصلی است و پیش‌نیاز قانون جذب خواسته‌ها محسوب می‌شود.

چرا از قانون ارتعاش نتیجه نمی‌گیریم

این سوال بارها و بارها پرسیده شده و یکی از مهم‌ترین موضوعات قانون جذب و ارتعاش است. امکان ندارد شما با استفاده صحیح از قانون ارتعاش به خواسته خود نرسید. اگر شما نمی‌توانید به هدف و مقصود خود برسید، ایراد از قانون نیست. بلکه باید تجدید نظری در نحوه استفاده از این قانون داشته باشید. بدون شک، ایراد در نحوه عملکرد شما است.

گاهی ما تصور می‌کنیم که در حال استفاده درست از قانون ارتعاش هستیم و به همین دلیل، وقتی نتیجه نمی‌گیریم، ایراد را گردن قانون می‌اندازیم و فکر می‌کنیم که قانون برای ما کار نمی‌کند‌. در حالی‌که محال است قانون برای کسی کار نکند و ما موجودات ارتعاشی هستیم و هر لحظه هر اتفاقی که برای ما می‌افتد، طبق ارتعاش ماست. چه اتفاق خوب باشد و چه اتفاق نامناسب.

در حقیقت، خدا جهان را به گونه‌ای خلق کرده که ما بتوانیم با کمک قوانینی مانند ارتعاش به یک زندگی ایده‌آل برسیم. اما اگر این اتفاق نمی‌افتد و سر از شرایط بد درمی‌آوریم، باید علت را در ذهن و وجود خودمان جویا شویم.

شما زمانی می‌توانید به نتیجه برسید و خواسته خود را جذب کنید که با خواسته خود هم ارتعاش و هماهنگ شوید‌. دلیل اینکه افراد بسیاری به خواسته‌های خود نمی‌رسند این است که با خواسته خود هماهنگ نیستند و نمی‌دانند ارتعاش چیست.

اگر شما به پول فکر می‌کنید و دوست دارید درآمد شما بالاتر برود و ثروت‌مند شوید اما احساس شما بد است، به افراد ثروتمند حسادت می‌کنید، آن‌ها را دزد و خلافکار می‌نامید، در هنگام خرج کردن احساس بدی دارید و … نمی‌توانید به خواسته خود برسید و نتیجه نمی‌گیرید.

افراد زیادی دوره‌های جذب را می‌گذرانند و سپس معترض هستند که چرا جذب برای آن‌ها کار نمی‌کند یا چرا اثر معکوس دارد. آن‌ها از مساله اصلی غافل هستند و فکر می‌کنند تنها با فکر کردن می‌توان به خواسته رسید. در حقیقت این طرز تفکر اشتباه در افراد زیادی وجود دارد و مانع جدی برای آن‌هاست.

مهم احساس و توجه شماست و تنها فکر کردن کافی نیست

به این مثال توجه کنید: ممکن است شما در طول روز ده الی نیم ساعت به خواسته‌های خود فکر کنید اما بیش‌تر زمان خود را صرف توجه به ناخواسته‌های خود بکنید. 
زمانی‌که شما به ناخواسته‌های توجه می‌کنید مثلا درباره وضعیت بد اقتصادی جامعه با دیگران صحبت می‌کنید و احساس نارضایتی دارید، چگونه می‌توانید ارتعاش صحیح ثروت بفرستید و آن را جذب زندگی خود کنید؟

احساس مهمترین مساله در قانون ارتعاش

بحث احساس به حدی مهم و کاربردی است که اگر ساعت‌ها درباره اهمیت آن صحبت کنیم و مقالات متعددی نیز بنویسیم، باز هم نمی‌توان حق مطلب را ادا کرد. شما با احساس خوب به خواسته‌های خود ارتعاش مثبت می‌دهید و در صورتیکه احساس شما بد باشد، ارتعاش شما نیز بد خواهد شد.

همه کسانی که آموزش جذب می‌دهند و یا درباره این قانون مقاله یا کتاب می‌نویسند، درباره اهمیت احساس تاکید کرده‌اند. افراد موفق بدون شک با احساس خوب توانسته‌اند موفقیت‌های متعددی در زندگی خود کسب کنند. امکان ندارد احساس شما منفی باشد و بتوانید موفقیت‌های زیادی سمت خود جذب کنید.

احساس بد فقط یک دعوت‌نامه به اتفاقات بد است. در صورتی‌که احساس خوب، اتفاقات و پیشامدهای خوب را به زندگی ما دعوت می‌کند.
چطور ممکن است فردی درباره خودش و زندگی و اطرافیان احساس خوبی نداشته باشد و بتواند یک رابطه عاطفی خوب ایجاد کند؟ بدون شک لازمه رسیدن به رابطه عاطفی خوب، ثروت، سلامت، موفقیت و خوشبختی یک احساس خوب است. احساس خوب در طول روز باعث می‌شود ما با خواسته‌های خود هماهنگ شویم و ارتعاش آن خواسته را بفرستیم.

اگر فکر می‌کنید که در طول روز بیش‌تر اوقات احساس شما منفی است، در حال دور شدن از زندگی ایده‌آل خود هستید. چون احساس بد مانند یک زنگ هشدار عمل می‌کند و به ما نشان می‌دهد که در حال رفتن به سمت ناخواسته‌های خود هستیم‌.

اگر می‌خواهید ارتعاش مثبت به کا‌ئنات بفرستید، باید احساس خود را خوب کنید. برای خوب کردن احساس، راه‌های زیادی وجود دارد. یکی از این راه‌ها کنترل ورودی‌های ذهن است.

هر فیلمی را که به شما احساس بد و غم می‌دهد، نبینید؛ هر صدای و آهنگی که غمگین یا بی‌محتوا است، گوش ندهید؛ کتاب‌های شکست عشقی و غمگین نخوانید و … به عبارت دیگر، مواظب باشید که چه می‌شنوید، چه می‌بینید و چه می‌خوانید.

Vibration (ارتعاش)
زمانی که شما به خوبی‌ها توجه کنید و ورودی‌های ذهنی شما فقط خوبی‌ها و شادی‌ها باشند، احساس شما نیز بهتر می‌شود.
همچنین از تکنیک شکرگزاری برای بالا بردن احساس خوب استفاده کنید. شکرگزاری مثل یک قرص قوی ضد افسردگی عمل می‌کند و احساس شما را عالی می‌کند.

همچنین سعی کنید تا حد امکان درد و دل منفی نکنید و با افرادی که اهل غر زدن و شکایت از شرایط هستند، نشست و برخاست نکنید. زیرا دوستان و نزدیکان ما تاثیر زیادی بر روی کیفیت احساس ما دارند. به همین دلیل تا حد امکان با افراد مثبت اندیش و شاد معاشرت کنید تا شما نیز شبیه آن‌ها شوید.
هر چه قدر بیش‌تر مواظب احساس خود باشید و آن را به سمت مثبت هدایت کنید، ارتعاش‌ مثبت‌ شما بالاتر می‌رود و به خواسته‌های خود نزدیک‌تر می‌شوید.

https://arshiyan.com/blog/wp-content/uploads/2020/04/frequency-banner.gif

Vibration (ارتعاش)

روشهای بالا بردن ارتعاش

پیش‌تر با مفهوم ارتعاش آشنا شدیم و فهمیدیم که ما دارای انرژی هستیم و فقط یک جسم نیستیم بلکه موجودات ارتعاشی محسوب می‌شویم.
همچنین یاد گرفتیم که اگر قانون جذب در زندگی ما به  درستی کار نمی‌کند، ایراد از این قانون‌نیست بلکه عملکرد ما دچار مشکل است. به عبارت دیگر ما ارتعاش منفی می‌فرستیم، به همین دلیل نتایج منفی وارد زندگی ما می‌شود.

بنابراین اگر می‌خواهید نتایج مثبت دریافت کنید باید ارتعاش خود را مثبت کنید. در حقیقت، قانون ارتعاش قانون اولیه و اصلی است و قانون جذب قانون ثانویه. ارتعاش همان راز بزرگی است که در فیلم راز به آن نپرداختند و به همین دلیل افراد زیادی تصور می‌کردند قانون جذب کار نمی‌کند. در حالی‌که قانون جذب همیشه کار می‌کند اما موضوع اصلی ارتعاش ما است.

همچنین موضوع احساس را نیز بررسی کردیم. احساس خوب باعث فرستادن ارتعاش مثبت به کائنات می‌شود و احساس بد نیز ارتعاش منفی در پی دارد. بعضی افراد گمان می‌کنند فقط با فکر کردن می‌توان ارتعاش مثبت فرستاد. در حالی ارتعاش بیش‌تر از فکر کردن شما به احساس و توجه شما بستگی دارد. اگر می‌خواهید به خواسته خود برسید باید با آن هماهنگ شوید، نه این‌که صرفا فقط به آن فکر کنید.

از این روش‌ها می‌توانید برای بالا بردن ارتعاش خود استفاده کنید:

 • ‌در تمام روز مراقب توجه خود باشید.
  همان‌طور که آموختیم موضوع توجه در قانون ارتعاش و قانون جذب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و اگر ما از توجه خود مراقبت نکنیم، ارتعاش ما منفی خواهد شد و ناخواسته‌ها را به زندگی خود جذب خواهیم کرد. بنابراین اگر دوست دارید به زندگی ایده‌آل خود برسید، باید به ایده‌آل‌های خود توجه کنید.

به عنوان مثال، اگر شما دوست دارید ثروت‌مند شوید و در یک خانه بزرگ و رویایی زندگی کنید، باید به جای این‌که از شرایط بد اقتصادی جامعه شکایت کنید یا از ناعدالتی‌ها بگویید، به افراد ثروت‌مند توجه کنید و آن‌ها را مورد ستایش قرار دهید.

همچنین می‌توانید عکس خانه رویایی خود را در صفحه نمایش گوشی یا لپ‌تاپ خود قرار دهید. این کار باعث می‌شود توجه شما به سمت چیزهایی برود که دوست دارید و ارتعاش خواسته‌های خود را به کائنات بفرستید.

 •  در اطراف‌تان دنبال زیبایی‌ها بگردید.

من افرادی را می‌شناسم که متخصص پیدا کردن بدی‌ها و منفی‌ها در دیگران و جامعه هستند. آن‌ها هزاران خوبی را نمی‌بینند اما یک بدی را به سرعت می‌بینند. این افراد در حال دعوت کردن این بدی‌ها به زندگی خود هستند. به عبارت دیگر، شما به هر وجه توجه کنید همان را به زندگی خود فرا می‌خوانید. اگر شما بدی‌ها را بیش‌تر ببینید، آن‌ها وارد زندگی شما خواهند شد اما اگر خوبی‌ها را در اطراف خود بگردید، در حال دعوت خوبی‌ها به دنیای خود هستید.

از امروز سعی کنید در دنیای اطراف خود و همچنین در دیگران دنبال نکات مثبت و خوبی‌ها بگردید و این خوبی‌ها را ستایش کنید تا مشابه این نعمت‌ها و خوبی‌ها وارد زندگی شما نیز شوند.

نوشیدن آب

آب زیاد بنوشید

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که ارتباط نوشیدن آب با ارتعاش چیست. اما همانطور که قبلا اشاره کردیم ما دائما در حال فرستادن انرژی به محیط اطراف خود هستیم. اگر بدن ما آب کافی نداشته باشد، ما نمی‌توانیم انرژی کافی داشته باشیم و سطح انرژی ما کم می‌شود و همین موضوع ارتعاش ما را خراب می‌کند.

بهتر است آب کافی به بدن خود برسانیم تا انرژی ما کم نشود.

 

 

 

مراقب تغذیه خود باشید
تغذیه نیز مانند نوشیدن آب به انرژی و ارتعاش ما ارتباط دارد. افرادی که غذاهای ناسالم می‌خورند و تمایل زیادی به چربی‌ها دارند، از سطح انرژی پایینی برخوردار هستند. همچنین تغذیه نادرست سلامتی ما را به خطر می‌اندازد و ما را بیش‌تر در معرض انواع بیماری‌ها قرار می‌دهد و همین موضوع ممکن است به ارتعاش و احساس ما ضربه بزند.

بهتر است از غذاهای سالم و سبزیجات بیش‌تر استفاده کنید و سعی کنید کم‌تر سراغ چربی‌ها و شیرینیجات بروید. انواع میوه‌ها انتخاب بسیار خوبی هستند. هر چه قدر بدن ما سالم‌تر باشد، سطح انرژی ما نیز بالاتر می‌رود و در نتیجه ارتعاش ما خوب خواهد بود. از امروز تغذیه سالم را در اولویت اصلی خود قرار دهید تا سطح ارتعاش خود را با این روش بالا ببرید.

بیکار نمانید و هدف داشته باشید.
نداشتن هدف مشخص و بیکار ماندن از جمله موارد مهمی است که باعث می‌شود احساس افراد بد شود و آن‌ها احساس افسردگی و بی‌مصرفی داشته باشند.

اگر از خواب بیدار می‌شوید و نمی‌دانید که باید سراغ چه کاری بروید و بدون هیچ هدف خاصی روز خود را سپری می‌کنید، بدون شک نه تنها احساس خوبی نخواهید داشت، بلکه ارتعاش شما نیز کاملا منفی خواهد بود. زیرا زمانی که شخص هدف و برنامه خاصی ندارد و برای رسیدن به نقطه خاصی تلاش نمی‌کند، افکار و توجه او سراغ موضوعات مختلف می‌روند و احساس او را بد می‌کنند.

در حقیقت بیکاری باعث ناراحتی و رنج و درد می‌شود‌. اما افرادی که برای رسیدن به هدف خاصی تلاش می‌کنند از سطح نشاط و شادی بیش‌تری برخوردار هستند و این شادی باعث ارتعاش مثبت در آن‌ها می‌شود. اگر احساس افسردگی و روزمرگی دارید، بدون شک برای خود هدف و مقصود خاصی تعیین نکرده‌اید. شخصی که می‌خواهد به یک هدف خاص برسد، آرام در یک‌جا نمی‌نشیند و برای رسیدن به رویای خود تلاش می‌کند.

https://arshiyan.com/blog/wp-content/uploads/2020/04/frequency-banner.gif
افزایش ارتعاش با کمک به دیگران

به دیگران کمک کنید

شاید از اثر فوق‌العاده کمک به دیگران خبر نداشته باشید. اما  این‌کار به طرز عجیبی ارتعاش ما را بالا می‌برد. در حقیقت ما با کمک به دیگران در اصل در حال کمک کردن به خودمان هستیم. بعضی افراد گمان می‌کنند اگر به پیشرفت زندگی کسی کمک کنند، خودشان از آن‌ها عقب خواهند ماند و دنیا را یک مکان برای رقابت با دیگران می‌دانند.

در حالی که ما باید با دیروز خودمان در رقابت باشیم نه با دیگران.  اگر ما به هر نحوی چه مالی و … به دیگران کمک کنیم، اثر خوب آن کمک، ابتدا به سراغ زندگی ما خواهد آمد و اولین شخصی که تاثیر آن کمک را خواهد دید، خود ما هستیم.

کمک کردن به دیگران و باز کردن زندگی آن‌ها لطفی است که ما در حق خودمان انجام می‌دهیم. زیرا با این‌کار ارتعاش ما بالا می‌رود و ارتعاش بالا ما را به سمت خواسته‌های‌مان هدایت می‌کند و از ناخواسته‌ها دور نگه می‌دارد.

نتیجه‌گیری مقاله ارتعاش چیست

بحث ارتعاش یک بحث بسیار مفصل و طولانی است که ما در این مقاله به صورت خلاصه به آن اشاره کردیم. در پایان باید یادآور شوم که اگر خواهان یک زندگی موفق هستید از موضوع ارتعاش غافل نشوید، زیرا کیفیت زندگی شما به این موضوع وابسته است.

به اشتراک گذاری

13 Comments

 1. امین عمادی پاسخ

  سلام استاد.
  مطالب سایت شما بسیار عالی و آموزنده هستند.
  میخواستم بدونم از ارتعاش و جذب و مطالب مرتبط، میشه در درس خواندن و انگیزه ی لازم برای درس خواندن استفاده کرد؟؟؟

 2. مهراد منفرد پاسخ

  قانون فرکانس یا ارتعاش تنها برای ما انسان ها نیست ، بلکه در سراسر کائنات قابل رویت است.
  ما هرگز نمی بینیم که یک شیر در گله کفتارها باشد و یا یک عقاب از فراز ابرها پایین بیاید و همدم و همنشین کلاغ و کبوتر باشد.
  کبوتر با کبوتر باز با باز ، کند همجنس با همجنس پرواز

 3. Sadat Cheshmi پاسخ

  قانون ارتعاش وفرکانس یکی از مهمترین قوانین کاعنانی ایت که در قران نیز به این قانون اشاره شده است
  من به شخصه در زندگیم چندین بار قانون فرکانس را دیدم ودرک کرده ام

 4. سینا پاسخ

  کمک کردن به دیگران و باز کردن زندگی آنها، لطفی است که ما در حق خودمان انجام می دهیم
  چقدر جالب و زیبا بود
  سپاسگزارم که بدون چشمداشت اطلاعات و آگاهی ما را بالا می برید

 5. سمانه سادات موسوی پاسخ

  ممنون بابت مطالب عالی ک برای ما گذاشتید
  این بحث خیلی به من و زندگی من کمک کرد تا دیدم به زندگی مثبت تر شود .
  در پناه حق . خدا یار و نگهدارتان

 6. رادین پاسخ

  سلام
  ممنونم
  دقیقا فرمایش پر محتوایی کردید.من به شخصه معتقدم برای کسی که می خواهیم قدمی برداریم تازه باید خیلی تشکر کنیم از ان شخصی که در حق اش کاری کردیم.سپاس از دیدگاه های خوب تون.استاد عزیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *