صندوق توکل چیست؟ (تکنیک عرشیانی)

صندوق توکل

  اعتماد، شاه‌کلید رضایت و آرامش درونی است تصور کنید قرار است با هواپیما به یک سفر دلپذیر در یک شهر یا کشور دیگر بروید. ممکن است در زمان ورود به هواپیما، دلهره و نگرانی سراپای وجودتان را فرا گیرد، اما با اعتماد به خلبان ماهر و زبردست هواپیما و توضیحاتی که به شما می‌دهد، به یکباره همه دلهره و نگرانی‌تان از بین رفته و بجای آن، لذت و هیجان شیرین پرواز برایتان بجا خواهد ماند.

صندوق توکل

 

اجازه دهید مثال دیگری برایتان بزنم. فرض کنید می‌خواهید خانه‌ای برای خودتان بسازید. تنها کاری که انجام می‌دهید این است که با معماران و مهندسان چیره‌دست خود، تمام خواسته‌ها و نظراتتان را در مورد متراژ خانه، تعداد اتاق‌ها، تعداد پنجره‌ها و غیره در میان می‌گذارید و پس از آن، با اعتماد کامل ،کلیه مراحل ساخت خانه‌تان را به آن‌ها می‌سپارید.

صندوق توکل عرشیان

اعتماد و توکل

حکایت سپردن اهداف و آرزوهای ما به دستانِ قدرتمندِ نیرویی برتر و اطمینانِ قلبی از برآورده شدن آنها، حکایت همین مثال‌هایی است که خواندید. اگر هر یک از ما به نحوی مطمئن بودیم که می‌توانیم تمام خواسته‌ها و آرزوهایمان را با کسی در میان بگذاریم تا به بهترین نحو آنها را برآورده کند، برای همیشه از دست دغدغه‌ها، ترس‌ها و نگرانی‌ها خلاص می‌شدیمدرست مانند داستان معروف «علاالدین و غول چراغ جادو» که هر خواسته‌ای داشت، کافی بود تا به غول چراغ جادو بگوید تا بی‌درنگ آرزویش را برآورده کند و اصلا مهم نبود که آن آرزو چقدر بزرگ یا چه اندازه دست‌نیافتنی به نظر برسد.

توکل؛ غول چراغ جادو

جالب است بداند واژه «توکل» و ریشه‌های آن، حدود ۷۰ مرتبه در قرآن کریم تکرار شده است. آیا تا بحال از خود پرسیده‌اید که دلیل این اندازه تکرار و تأکید چیست؟

خداوند در قرآن فرموده است:

«هر کس بر خدا توکل کند خدا برای او کافیست» (سورۀ طلاق، آیه ۳)

شاید برایتان عجیب باشد اگر بدانید بر اساس آیات قرآن، اگر کسی بتواند تک تک خواسته‌ها و ریز تا درشت مسائل زندگی‌اش را (به روشی صحیح) به خالق یکتا بسپارد و بر او توکل کند، خداوند و کائنات عظیم و بی‌مانندش به یاری او می‌آیند تا او را به خواسته‌ها و آرزوهایش برسانند.

در گروه بین‌المللی عرشیان، سیدمحمد عرشیانفر  ضمن سال‌ها مطالعه و تحقیق در علوم دینی و روانشناسی و با بهره‌گیری از دانش متافیزیک ، تکنیک طلایی «صندوق توکل» را طراحی نموده است و شما دوست عزیزم می‌توانید با تماشای ویدئوی زیر بصورت کامل با این تکنیک و تمرین بسیار موثر آشنا شوید.

این تکنیک می‌تواند ما را به شکل معجزه‌آسایی به خواسته‌هایمان برساند و در از بین بردن نگرانی‌ها، دغدغه‌ها و ترس‌هایمان موثر باشد
تنها کافی است (با عشق و اعتماد قلبی) امتحان کنید:

 

 

راهنمای صوتی صندوق توکل:

دوست عزیزم، تاکنون هزاران نفر با انجام این تکنیک به نتایج شگفت‌انگیزی رسیده‌اند. شما نیز با انجام درست این تمرین می‌توانید به راحتی به خواسته‌ها و اهدافتان برسید و نگرانی‌ها و دغدغه‌هایتان را از بین ببریدتنها کافی است به مدت چهل روز با تمام قلب خود این تمرین را انجام دهید.

برای انجام این تمرین می‌توانید برگه‌هایی (مانند تصویر زیر) تهیه کنید و نیز برای تهیه صندوق، مطابق آنچه استاد سیدمحمد عرشیانفر در ویدئوی توضیحات تمرین «صندوق توکل» گفتند، تنها کافی است جعبه‌ای ساده یا صندوقی را مطابق سلیقه خودتان انتخاب کنید به نحوی که دیدن این جعبه یا صندوق، به شما احساس خوبی را منتقل کند و با هر بار دیدن این صندوق، از فکر رسیدن به خواسته و اهداف‌تان، غرق در شور و شعف شوید.

یادتان باشد که خداوند و تمام کائنات وکالت امور شما را به عهده گرفته است
این صندوق، همان غول چراغ جادوی شماست…

 

 

 

سئوالاتی که ممکن است برای شما هم پیش بیاید:

۱بعد از اتمام یک دوره ۴۰ روزه، با نامه‌های صندوق توکل چکار کنیم؟ 

می‌توانید هر زمانی که فرصت مناسبی پیدا کردید، نامه‌هایی که در آن‌ها «خواسته‌ها، آرزوها و اهداف» خود را نوشته‌اید، به آب روان بیندازید و نامه‌هایی که در آن‌ها از «ترس‌ها و نگرانی‌های خود» سخن گفته‌اید را بسوزانید.

۲صندوق توکل چه شکلی باید داشته باشد؟ آیا می‌توانیم از هر جعبه‌ای (مثلا جعبه کفش و…) به عنوان صندوق توکل استفاده کنیم؟

بله، از جعبه‌هایی که در محیط اطراف خود دارید (نظیر جعبه کفش و…) می‌توانید به عنوان صندوق توکل استفاده کنید. بهتر است که آن‌ها را مطابق سلیقه خودتان تزیین کنید.

۳برای چه مواردی می‌توانیم از صندوق توکل بهره ببریم؟

برای رسیدن به هر یک از خواسته‌ها، آرزوها و اهداف، یا برای برطرف کردن نگرانی‌ها یا ترس‌هایمان می‌توانیم از صندوق توکل بهره ببریم.

۴آیا می‌توان در مورد هر خواسته یا نگرانی یا ترسی که داریم، از صندوق توکل استفاده کنیم؟ حتی خواسته‌های کوچک؟

بله، برای هر خواسته‌ای یا رفع هر یک از نگرانی‌ها و دغدغه‌های خود می‌توانید از «صندوق توکل» بهره بگیرید.

۵اگر ترس‌هایمان را بنویسیم اشکالی ندارد؟ مگر استاد عرشیانفر نگفته‌اند که نباید توجه و تمرکز خود را بر روی نقاط منفی معطوف کنیم؟

درست است که نباید روی نقاط منفی تمرکز و توجه کرد، اما در نظر داشته باشید شما با انجام این تمرین بر روی «برطرف کردن ترس‌ها و دغدغه‌ها و نگرانی‌هایتان» توجه و تمرکز می‌کنید و بابت «از بین رفتن» هر یک از آن‌هاست که سپاسگزاری انجام می‌دهید.

۶آیا الزاما در هر نامه فقط خواسته یا فقط نگرانی را باید بنویسیم؟

بله، بهتر است در یکی از نامه‌ها فقط «خواسته یا هدف خود» و در نامه‌ای دیگر، «نگرانی‌ها، ترس‌ها یا دغدغه‌هایتان» را بنویسید.

۷نوشتن نامه‌های صندوق توکل را تا چند روز باید ادامه بدهیم؟

در هر روزی از انجام این تمرین که به خواسته یا آرزوی خود رسیدید و یا نگرانی یا ترس‌تان برطرف شد، می‌توانید نوشتن نامه صندوق توکل در مورد آن موضوع را متوقف کنید. به طور مثال اگر در روز هفدهم از نوشتن نامه‌ها به خواسته خود رسیدید، در همین روز می‌توانید نوشتن نامه‌ها را متوقف کنید.

۸آیا ممکن است به بعضی از خواسته‌ها و اهداف خود در یک دوره چهل روزه نرسیم؟ در این صورت اگر بعد از یک دوره چهل روزه به خواسته خود نرسیدیم یا نگرانی و ترسمان برطرف نشد، چه کار باید کنیم؟

بله، در مورد بعضی از خواسته‌ها و اهداف یا رفع بعضی ترس‌ها ممکن است این اتفاق بیفتد. اگر تا پایان یک دوره چهل روزه به خواسته خود نرسیدید، یک دوره چهل روزه دیگر، نوشتن نامه‌ها را ادامه دهید. بعد از نوشتن دو دوره چهل روزه، دیگر نیازی به ادامه دادن آن نیست، چرا که خواسته شما در کائنات ثبت شده است و در بهترین زمان و با عالی‌ترین شرایط به آن دست خواهید یافت و نگرانی‌تان به عالی‌ترین شکل برطرف خواهد شد. زیرا با انجام این تمرین به ایمانی دست یافته‌اید که هر لحظه لطف خدا و حضور حمایتگر او را در هر آنچه به وقوع می‌پیوندد خواهید دید و خداوند را در تمام جوانب «وکیل قدرتمند زندگی خود» قرار داده‌اید.

۹آیا می‌توان برای چندین مورد (به طور همزمان) از صندوق توکل استفاده کرد؟

بله، می‌توانید برای چند خواسته، آرزو، رفع نگرانی و ترس‌های خود، به طور همزمان از این تکنیک استفاده کنید.

۱۰اگر در نوشتن نامه‌های صندوق توکل وقفه‌ای بوجود آمد، آیا لازم است که نوشتن را از روز اول سر بگیریم؟

اگر در روزهای ابتدایی (تا روز بیستم) انجام تمرین وقفه‌ای در نوشتن نامه‌های صندوق توکل ایجاد شد، بایستی نوشتن را از سر بگیرید، اما اگر در روزهای پایانی (از روز بیستم به بعد) هستید، می‌توانید پنج روز به عقب بازگشته و نوشتن را از سر بگیرید.

۱۱آیا الزاما نامه‌های صندوق توکل در مورد یک موضوع خاص در روزهای مختلف باید کاملا یکسان و یکنواخت باشد؟

خیر، فقط لازم است سه اصل مهم که برای نوشتن نامه‌های صندوق توکل ذکر شده است را رعایت کنیم. در بند اول: اصل خواسته یا نگرانی خود را به طور دقیق می‌نویسیم. در بند دوم: پیشاپیش، بابت انجام آن خواسته و برآورده شدن آن آرزو شکرگزاری می‌کنیم و در بند سوم: احساسی که بعد از رسیدن به آن آرزو در ما زنده می‌شود را می‌نویسیم. (به شکلی که گویی به خواسته خود رسیده‌ایم)

در نظر داشته باشید که یکی از مزایای تمرین صندوق توکل همین است که شما را یاری می‌دهد تا به شفافیت و وضوح در مورد خواسته‌هایتان برسید، بنابراین ممکن است نوشته‌های شما در روزهای مختلف در مقایسه با یکدیگر متفاوت باشد.

۱۲آیا چند نفر می‌توانند به طور همزمان از یک صندوق استفاده کنند؟

خیر، هرکسی می‌بایست برای خودش یک صندوق‌ توکل داشته باشد.

۱۳آیا می‌توانیم بجای استفاده از صندوق، خواسته‌هایمان را در یک دفتر بنویسیم؟

خیر، بایست این تکنیک را با تهیه یک صندوق انجام دهید.

۱۴آیا بعد از پایان ۴۰ روز، می‌توانیم نامه‌ها را سطل زباله بیاندازیم؟

دوست خوبم، از آنجا که تمام اجزای هستی دارای شعوری متعالی هستند، بایستی بعد از پایان چهل روز، «نامه‌های درخواست‌هایمان» را در آب روان بیاندازیم و نامه‌های مربوط به «ترس‌ها و نگرانی‌های‌مان» را بسوزانیم.

۱۵بعد از تمام شدن چهل روز و تا قبل از اینکه محتوای صندوق را داخل آب روان بریزیم، نامه‌ها را در کجا نگهداری کنیم؟

می‌توانید در هر جایی که خودتان تمایل دارید این برگه‌ها را نگه دارید و در اولین فرصت آن‌ها را در آب روان بیاندازید.

۱۶آیا می‌توانیم شخصی که دوست داریم را با انجام این تمرین جذب کنیم؟

برای انجام این کار، به جای نوشتن نامه برای «بدست آوردن یک شخص خاص»، بایستی صفات، ویژگی‌ها، خصوصیات اخلاقی و حتی ظاهری و سایر جزئیات مد نظرتان که دوست دارید در طرف مقابل خود ببینید را بنویسید (انجام این کار هر چه دقیق‌تر، جزئی‌تر و شفاف‌تر باشد بهتر است). به این شکل، به اصطلاح دست خداوند و کائنات را باز می‌گذارید تا شما را به بهترین کسی که دارای ویژگی‌ها و خصوصیات دلخواهتان است برساندهمواره بخاطر داشته باشید که بی‌نهایت انتخاب برای خوشبختی شما وجود دارد و جهان، بر پایه فراوانی و ثروت بناشده است.

۱۷آیا فقط خواسته‌های بزرگ مانند خانه، اتومبیل، ارتقای شغلی، جذب یک فرد خاص در زندگی ورا درخواست کنیم، یا می‌توانیم درخواست‌های روزمره را نیز بنویسیم و از صندوق توکل برای جذب آنها استفاده کنیم؟   

به شما پیشنهاد می‌کنیم از صندوق توکل، صرفا برای جذب مهمترین خواسته‌ها و برآورده شدن آرزوهای اصلی‌تان و یا رفع بزرگترین دغدغه‌ها و ترسهایتان استفاده کنید.

۱۸آیا برای جذب همسر و یک ازدواج موفق از طریق صندوق توکل باید از کلمات و عبارات خاصی استفاده کنم؟ آیا می‌توانیم تمام خصوصیات همسری را که می‌خواهم جذب کنم را به صورت شفاف بنویسم؟

یکی از ویژگی‌های اصلی صندوق توکل، در واقع جلب حداکثر تمرکز و توجه شما بر خواسته‌تان است چرا که همین موضوع، کلید رسیدن شما به آرزوهایتان می‌باشدبا انجام اینکار، خداوند به تمامی کائنات ماموریت می‌دهد تا به بهترین، ساده‌ترین و عزتمندانه‌ترین شکل ممکن، خواسته قلبیِ شما را اجابت کنند. لذا هر چه خواسته خود را دقیق‌تر، شفاف‌تر، واضح‌تر و با ذکر جزئیات بیشتری بنویسید، بهتر است. چرا که شما به همان چیزی می‌رسید که با تمام وجود خود درخواست و ترسیم کرده‌اید.

۱۹فقط برای خودمان باید بخواهیم یا می‌توانیم برای دیگران هم بخواهیم؟

طبق قانون فرکانس، تمام انسان‌ها با گفتار، رفتار و احساس‌شان در حال ارسال پیام و فرکانس به جهان هستی می‌باشند، لذا بر اساس این قانون مهم، شما فقط قادر به جذب خواسته‌هایی هستید که برای خودتان سفارش داده‌اید. اما یادتان باشد، می‌توانید نگرانی‌ها و دغدغه‌هایی که نسبت به اطرافیان و نزدیکان‌تان دارید را به خداوند بسپارید تا به بهترین شکل آنها را مرتفع سازد.

۲۰شنیده‌ایم که می‌گویند از خدا بخواهیم که اگر به صلاحمان است به ما داده شود، چطور بفهمیم که این خواسته‌ها به صلاحمان هست یا خیر؟

دوست عزیزم، با استفاده از تکنیک صندوق توکل، شما در واقع می‌توانید خواسته‌هایتان را با جزئیات کامل و بطور روشن و مشخص سفارش دهید. (توضیح و تفسیر این مطلب مهم، یکی از مباحث دوره آموزشی لایف‌پلاس است.  شما نیز می‌توانید با شرکت در این دوره آموزشی، ضمن آشنایی با دیگر تکنیک‌ها و تمرینات جذاب و خاص آن، به پاسخ این سئوال و بسیاری از دیگر سئوالات اساسی خود دست یابید.)

۲۱اگر بخواهیم کسی یا فردی در زندگیمان نباشد چه کاری باید انجام دهیم؟

دوست خوبم، طبق قانون مهم «توجه»، زمانی که تمرکز و توجه شما روی هر مسئله‌ای باشد، بی‌اختیار آن را به زندگیتان دعوت می‌کنید! یعنی زمانی که شما روی نکات منفی موضوع یا شخصی توجه می‌کنید، آن پدیده روز به روز  در زندگی شما بیشتر و پررنگ‌تر خواهد شدلذا به جای تمرکز و توجه روی این موضوع که «چطور فردی که نمی‌خواهم را از زندگی‌ام بیرون کنم؟»، در صندوق توکل‌تان اینطور بنویسید که «ویژگی‌ها و خصوصیات فردی که می‌خواهم در زندگی‌ام باشد و به زندگی‌ام دعوت کنم چیست؟»… تنها در اینصورت است که از دیدن معجزه توجه و تمرکز بر روی خواسته‌هایتان (بجای تمرکز و یادآوری مداوم چیزهایی که نمی‌خواهید!) شگفت‌زده خواهید شد.

۲۲بعد از تمام شدن ۴۰ روز (تا قبل از اینکه محتوای صندوق را داخل آب روان بریزم) نامه‌ها را در کجا نگهداری کنم؟

می‌توانید در هرجایی که خودتان تمایل دارید (مانند یک کیسه پلاستیکی یا پاکت) این برگه‌ها را نگه دارید و در اولین فرصت آن‌ها را در آب روان بیاندازید

۲۳بعد از اینکه چهل روز تمام شد، اگر به آب روان دسترسی نداشته باشم چه کنم؟

می‌توانید محتوای صندوق را بطور مثال در یک کیسه‌ پلاستیکی یا یک پاکت ریخته و نزد خود نگه دارید تا در اولین فرصتی که به آب روان دسترسی دارید، نامه‌های خواسته‌هایتان را به آب بسپارید. (حتما بخاطر دارید که نامه‌های مربوط به نگرانی‌ها، دغدغه‌ها و ترس‌ها باید سوزانده شوند و صرفا نامه‌های مربوط به درخواست‌ها و آرزوهاست که بایستی آنها را درون آب روان ریخت)

۲۴آیا می‌شود به ترس‌ها، نگرانی‌ها به نحوی دیگر نگاه کرد و آنها را به «خواسته» تبدیل کرد و برای آن صندوق توکل درست کرد؟

استفاده صحیح از این تکنیک (تغییر زاویه دید)، یکی از تمریناتی است که در دوره آموزشی لایف‌پلاس  بصورت کامل به آن پرداخته شده است.

۲۵آیا می‌توانم چندین خواسته را در یک «صندوق توکل» بیاندازم؟

بله، می‌توانید تنها از یک «صندوق توکل» برای این کار بهره ببرید.

۲۶منظور از «سه مرحله» چیست؟ آیا باید این سه مرحله اجرا شود یا فقط نوشتن کافیست؟

اگر ویدئوی معرفی صندوق توکل را تماشا کرده باشید، این موضوع کاملا توضیح داده شده است.

۲۷آیا باید در زمان خاصی از شبانه‌روز این نامه‌ها را بنویسیم؟

خیر، زمان خاصی برای انجام این تمرین نیست، اما پیشنهاد می‌کنیم این کار را شب‌ها قبل از زمان خواب و صبح‌ها، بلافاصله بعد از بیدار شدن از خواب انجام دهید. (بهره‌گیری از زمان‌هایی که گفته شد، می‌تواند در تنظیم فرکانس درخواست‌های شما بسیار موثر باشد و بالاترین سطح توجه و تمرکز شما بر روی خواسته‌هایتان را ایجاد کند.)

۲۸آیا هنگام نوشتن صندوق توکل، باید تجسم هم انجام دهیم؟

انجام صحیح «تمرین تجسم»، می‌تواند به شما برای رسیدن به احساس بهتر در مسیر رسیدن به خواسته‌هایتان کمک کند، موضوع تجسم یکی از موضوعات دوره آموزشی لایف‌پلاس است.

۲۹خواسته‌ام را در صندوق توکل بنویسم و رها کنم یا مدام طی شبانه‌روز به خواسته‌ام فکر کنم؟

اگر واقعا می‌خواهید به چیزی دست یابید، بایست با تمام وجود و در هر لحظه‌ای به آن فکر کنید و روی خواسته‌تان که بتوانید در طول روز به خواسته‌تان فکر کنید و فرکانس رسیدن به آن را ارسال کنید، بسیار عالی است. شاید برایتان جالب باشد بدانید رها کردن خواسته‌ها، زمانی اتفاق می‌افتد که نگرانی و اضطراب نرسیدن به آنها را دارید.

۳۰از صندوق توکل می‌توانم برای نوشتن نامه خطاب به فرشتگان استفاده کنم؟

چنین تمرینی (نوشتن نامه به فرشتگان) از تمرینهای آموزشی گروه بین‌المللی عرشیان نمی‌باشد.

به اشتراک گذاری

40 Comments

 1. حسین ملک دار پاسخ

  سلام خدمت دوستان گرامی مجموعه عرشیان.امیدوارم که حال دلتون خوب خوب باشه.من به مجموعه عرشیان واستاد عزیز تراز جانم اعتماد و اعتقاد کامل دارم ومطمعنم که بااین تکنیک به تمام خواستهایم خواهم رسید وازخداوند بزرگ برای استاد عرشیانفر بزرگ ارزوی بهترینها رودارم وامیدواروم که استاد عزیز هرجا هستن در سلامتی تندرستی کامل باشن وازغیرازخداوند به هیچ کس احتیاجی نداشته باشند
  یاحق

  1. فاطمه پاسخ

   من نمیتونم موقع نوشتن نامه ها احساساتم رو متمرکز کنم روی نوشتن یعنی فقط مینویسم..حتما باید موقع نوشتن احساسات هم درگیر باشه؟ یا نوشتن کافیه و مهمترین اصل توکل و باور به اینکه به خواستت میرسی است؟

 2. masi پاسخ

  استاد و تیم فغالشون بسیار عالی هستند. خدا قوت و سلامت باشید. به دوستان توصیه میکنم حتما انجام بدن چون حرف ها و تکنیک های استاد معنوی من، استاد عرشیانفر بسیار عالی هست.
  استاد واقعا وقتی من خواسته ای برای برادرم دارم مثلا میخوام که بره سرکار بخوام صورت نمیگیره، حتما باید خودش بخواد.
  متشکرم

 3. بابک خنافری پاسخ

  استاد عزیز سلام ،من برای اولین بار مجذوب نفس گرمتان شدم ، ویکی از مریدان شما گردیدم ،خداراشاکرم که مرا باشما آشنا کرد چراکه نفستان تسلی بخش دردهای من شد .الحمدلله علی کل نعمه او هی کائنه.

 4. سارا 🙃 پاسخ

  بسیار ممنونم از شما جناب عرشیان فر من مدتیه از فایلهای رایگان شما که بسیار لطف میکنید و در اختیار عموم قرار میدید دارم استفاده میکنم و به شدت مشتاقم که حتما انشالله در دوره های شما شرکت کنم، بسیار برای مطالب شما سپاسگزارم ، پایدار باشید 🌈🌿🎈

 5. Fatemeh پاسخ

  سلام برای انجام صندوق توکل
  نامه ک نوشتیم رو هر روز بنویسیم و داخل صندوق بیاندازیم؟؟
  هر روز ی خواسته؟یا هر روز همان خواسته قبل رو یادداشت کنیم؟؟

  1. مهراد منفرد پاسخ

   سلام و درود بر شما
   به مدت ۴۰ روز (یک چله) یک خواسته مشخص را درون صندوق توکل بیاندازیم.
   شاد و ثروتمند باشید

 6. Sadat Cheshmi پاسخ

  سلام
  صندوق توکل یکی از بهترین تکنیک هایی است که از استاد عرشیانفر یاد گرفتم وبه دوتا از مهمترین خواسته هام رسیدم خدایا شکرت🙌🙌😍😍

 7. saeed پاسخ

  درود بر شما
  اگر حجم مطالب کمتر باشد و عکسهای مناسب تر انتخاب شود بازخورد بهتری خواهد داشت
  تکنیک خوبی است ولی نوشتاری مقاله سنگین است
  مرسی که از ویدیو استاد در وبلاگتون استفاده کردین تا راحتتر موضوع را درک کنیم

 8. ریحانه پاسخ

  سلا م
  سپاسگزارم از مطالب بسیار عالی و مفیدتون🌻
  یه سوال از خدمتتون داشتم، یک خواسته رو باید ۴۰ روز بنویسیم یا یکبار کافیه.
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 9. مینا پاسخ

  سلام
  ببخشید شما فرمودین نامه های ترس هارو بسوزانیم،میخواستم بدونم آیا سوزاندن برگه ای که پشتش نوشتیم برسد به دست خدا و نام خدا رو آوردیم اشکالی نداره؟

 10. Atefehsadinezhad پاسخ

  صندوق توکل عالیه من انجام دادم به خواسته هایی که قبلا چقدر زمان طولانی بود که نرسیده بودم با این تکنیک عالی درمورد ۴۰ روز رسیدم ویه سری ازخاسته ها در۲چهل روز وخداروشکر بهشون رسیدم از اسناد عرشیانفر وگروهشون بسیار تشکر میکنم وخداراشاکر برای اشنایی با این مجموعه واستاد عرشیانفر

 11. آرامش ماندگار پاسخ

  سلام.استاد بزرگ زندگی ام
  آقای عرشیانفر بزرگمنش
  خرسندم وشکرگذار از اینکه خداوند مهربان مرا به صورت تصادفی در۳هفته اخیر با فایل های ارزشمند وکم نظیر موثرتان آشنا کرد.
  فایل های رایگان فعلا استفاده میکنم
  واز لطفتان سپاسگزارم
  امروز هم خودم خواهر زاده عزیزم هردو جدای از همدیگر درحال تنظیم صندوق توکل هستیم
  از این تکنیک فوق العاده سپاسگزارم
  خداوند شما وعزبزانتان را بهترین نعمات که به بهترین بندگان اولیا خاصش روزی می کند عنایت فرماید.وهمواره درسلامت باشید وروح پدر بزرگوارتان در آرامش باشد کنار اجداد مطهرتان
  مدتها بود دنبال دوره مهارت زندگی موثری بودم
  وخدا رو شاکرم چنین امکانی بادوره لایف پلاس طراحی شده
  امیدوارم روزی ام شود

 12. مهدیه چگنی پاسخ

  سلام وقت بخیر خسته نباشید میشه برای خواسته ۲ نوع شغل را در نوشت در این ۴۰ روز ۲ و اگر بعد از چند روز منتظر جواب باشیم که بخواهیم دوباره به نوشتن صندوق توکل کنیم یک سوال دیگر میشه در صندوق توکل ازعبارت تاکیدی استفاده کرد اونهم با شکرگزاری ممنونم بابت راهنماییتون

 13. حدیث پاسخ

  ایا هر روز فقط یک خواسته رو نوشت؟یا چند تا خواسته رو از روز اول بنویسیم و روزهای بعد تکرار کنیم؟؟؟

 14. اشراق پاسخ

  خدا را شاکرم که بواسطه فرزند عزیز تر از جانم با این سایت و این تکنیک آشنا شدم. ان شاء ا… بزودی شاهد دریافت اثرات پر ثمر این روش و برآورده شدن تمامی آنها میباشم. امیر احمد پدر محمد اشراق

 15. هلن عرفانی پاسخ

  با عرض سلام کسی در زندگی من و شوهرم هست که سالهاست نگذاشته ما ارامش داشته باشیم به خاطر خودخواهی و ندانم کارهایش اشتباهات او همه خانواده حتی دورترین افراد را به دردسر و غم اندوه دچار کرده صله ارحام رابطه زن و شوهر خواهر و برادر را خراب کرده حتی به فرزندش هم رحم نکرده چگونه برای رفتنش از زندگیها و برگشت ارامش دعا کنم چطور بنویسم باور میکنید حتی ایمان ها را خراب کرده ممنون میشوم‌راهنمایی بفرمایید

  1. Sina vosough پاسخ

   سلام آیا میشه برگه های ترسمون و برگه های خواستمون را روزانه ک‌مینویسیم داخل یک صندوق بریزیم و در آخر ۴۰ روز صندوقو باز کنیم جداشون کنیم
   ممنون میشم جواب بدین

 16. vahidfarsi پاسخ

  سلام خداقوت و درود به شما، داستان صندوق توکل رقم زدن احساس عالی در وجود ما هست اگر میبینید که احساستون رو نمیتونید هنگام تمرین درگیر کنید به دو تا نکته پایین دقت کنید شاید کمک کنه احساس بیشتری رو چاشنی تمرین کنید:

  انجام تمرین در موقعیتی ارام(روشن کردن چند شمع، پوشیدن لباس مرتب،پخش کردن یک موسیقی ارام) و زمانی که سکوت بیشتری حاکمه مثل گلدن تایم (تایم سحر ۴٠ دقیقه قبل از اذان و ۳۳ دقیقه بعد از اذان)

  ***به قول استاد میگه: اگر احساس میکنی چیزی یا کاری دست تو رو در دست خدا میگذاره پس بیا یکم ویژه تر براش وقت بگذار و ویژه تر برخورد کن ***

 17. صالح عسگری پاسخ

  خیلی بی نظیر
  برای به اشتراک گذاشتن موفقیتمون از این تمرین با گروه عرشیان، باید با چه شماره ای تماشس بگیریم ای به چه شماره ای پیام بدیم؟

 18. رویا علیپور پاسخ

  استاد عزیز انقدرمن و خانوادم دعاتون میکنیم که نگو نپرس،شما خیلی از کمکهایی که خدا میخواد به ما برسونه و مامتوجه نمیشدیمو به ما به یاد دادداین،ممنون آموزگار بزرگ و خندان و مهربان ما،شمازبان خدا شدین،کاری مثل کاری که اولیا خدا انجام‌میدادن…سپاس و بهتون تبریک میگم

 19. مهشید معماری پاسخ

  سلام و سپاس فراوان
  واقعا، قبل از انجام این تمرین تمام وجودم سرشار از اشتیاق رسیدن به خواسته ام شده،
  واقعا به هدایت های استاد ایمان دارم.
  فقط میتونم بگم خوش بحالتون که دست انسان ها رو میگیرید و به حضرت دوست نزدیک ترشون می کنید.
  واقعا از اعماق وجودم سپاسگزارم

 20. سید حامد موسوی پاسخ

  افرین ایده خوبیه, قول میدم از امروز شروع کنم، خدایی ب این قدرت رو فراموش کردیم و درگیر منطق و فکر توهمیان شدیم

 21. الناز پاسخ

  سلام خدمت استاااااد عزیزتر از جااااان. باورتون نمیشه هر موقع که کلیپ های استاد میبینم فوق العاده انرژی میگیرم و از خداوند مهربونم ممنونم که من رو با استاد عزیز آشنا کرد..صندوق توکل از امروز شروع میکنم و ایمان دارم که موفق میشم و به همه آرزوها و اهدافم میرسم چن خدای بزرگی دارم به اندازه جهان و آسمان وکهکشان ها..چن میدونم خدا هم خوشحال میشه از موفقیت های من….استادعرشیانفر ممنونمممم ازتون خدا شما رو حفظ کنه و سایه تون مستدام و همیشه بمونین برامون تا از آموزه های شما لذت ببریمممممم

 22. Z.Sh پاسخ

  سلام وقت بخیر، میشه برای خواسته ها و ارزوهای بلند مدت که خارج از دو دوره چهل روزه هستند صندوق توکل بنویسیم؟ من ۱۴۰۱ کنکور دارم و درباره اون میتونم از الان بنویسم دو تا چله ؟

 23. وحید پاسخ

  آیا در طول این چهل روز هر روز باید یک خواسته ویا نگرانی جدید نوشت یا اینکه یک سری خواسته و نگرانی مشخص از روز اول تا چهلم باید بدون تغییر ، تکرار بشه

 24. مرجان شاملو پاسخ

  استاد عرشینفر جلوه ای روشن از صفات خداست.بینهایت بابت آگاهی‌هایی که رایگان و غیر رایگان در اختیارمان میگذارید سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم ۰❤❤❤

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *