تکنیک تبسم و پاکسازی کوانتومی چه رازی دارد؟ + دانلود فایل صوتی

تکنیک تبسم، خیلی تکنیک ساده و بی خرج و بی هزینه‌ای است این تکنیک رو ساده نگاه می‌کنید و می‌گویید یعنی چی آقای عرشیانفر !؟ من هم می گویم یعنی همیشه لبخند داشته باش..
به خودتون لبخند بزنید، به نزدیکان، به بدن، به افکار لبخند بزنید، به روح الهی درون لبخند بزنید. مغز ما دنبال یک ابزار پیچیده و سخت و خیلی مشکل میگردد، در صورتی که همیشه با ابزارهای خیلی ساده انسان می‌تواند به حقیقت برسد چون خود حقیقت خیلی ساده است، برای همین به سادگی میشه بهش دست پیدا کرد.

تکنیک تبسم

این تکنیک تبسم چیست؟

پژوشگران انگلیسی فهمیدند که یک تبسم می‌تواند به اندازه ی ۲۰۰۰ بسته شکلات خوشمزه مغز ما را تحریک کند، پژوهشی مشابه نشان داد یک لبخند می‌تواند به اندازه‌ی دریافت یک جایزه‌ی ۱۶۰۰۰ پوندی مغز ما را تحریک کند. این رقم برابر بیست و پنج هزار دلار به ازای هر لبخند می‌باشد. بد نیست! و به این شکل به این ماجرا نگاه کنید، بیست و پنج هزار دلار ضرب در چهارصد بار، که تعداد تبسم هر کودک در روز است، درآمد روزانه کودکان است آنها باید احساسی برابر مارک زوکربرگ (بنیاگذار پولدار فیسبوک) را هر روز داشته باشند.

و بر عکس مقدار زیاد شوکولات، تعداد زیاد لبخند، می‌تواند شما را در حقیقت سلامت‌تر کند. لبخند در حقیقت می‌تواند مقدار گسترش هورمون‌های استرس مانند کورتیسول و آدرنالین و دوپماین را کاهش دهد. و هورمون‌های شادی را افزایش دهد، مانند اندورفین و و به صورت کلی فشار خون را کاهش داد.

و اگر باز هم هنوز برای شما کافی نیست، تبسم می‌تواند شما را پیش بقیه زیباتر نشان دهد تحقیقات اخیر در دانشگاه پن استیت نشان می دهد که وقتی شما می‌خندید، شما نه تنها دوست داشتی تر و مودب به نظر می آیید، بلکه در حقیقت شایسته تر و لایق‌تر به نظر می‌رسید.

تبسم در کار

لذا هر موقع خواستید که شایسته‌تر و بهتر به نظر برسید، استرس خود را کاهش دهید و یا زندگی مشترک و ازدواج خود را بهبود بخشید و یا احساس کنید که شما در حقیقت یک انبار از شوکولات با کیفیت دارید که فاقد کالری است و شما را چاق نمی‌کند و یا یک پاکت با بیست و پنج هزار دلار پول در جیب یکی از لباس‌های خود که مدتها است نمی پوشید، پیدا کرده‌اید و یا هر موقع شما خواستید که یک قدرت ویژه بدست آورید که به شما و آدم‌های اطراف شما کمک می‌کند تا آنها طولانی‌تر و سلامت تر و شاد تر زندگی کنند، لبخند بزنید.

تکنیک لبخند

این تکنیک رو انجام دهید تا متوجه شوید چه قدرتی دارد، من (سید محمد عرشیانفر) اعتقاد دارم که لبخند قدرتی دارد که اتم ندارد. انقدر این لبخند سطح انرژی شما را بالا میاورد مخصوصا اگر با هدف با نیت و با برنامه انجام شود.

تلفیق تکنیک تبسم با وضو

برای تنظیم چاکراه‌های انرژی و بالا بردن سطح ارتعاش انرژی ذهن و جسم و روح شستن صورت و دست ها و سر و پا یا همان وضو یکی از قوی ترین ابزارها برای تنظیم چاکراه های انرژی و بالا بردن سطح ارتعاش انرژی ذهن و جسم و روح می باشد.

فایل صوتی تکنیک وضو

 

 

[zoomsounds_player artistname=”سید محمد عرشیان‌فر” songname=”تکنیک وضو” type=”detect” dzsap_meta_source_attachment_id=”3396″ source=”https://arshiyan.com/blog/wp-content/uploads/2020/01/Ablution-Technique.mp3″ thumb=”https://arshiyan.com/blog/wp-content/uploads/2020/01/mohammad-arshiyanfar.jpg” config=”default” autoplay=”off” loop=”off” open_in_ultibox=”off” enable_likes=”off” enable_views=”off” enable_rates=”off” play_in_footer_player=”default” enable_download_button=”off” download_custom_link_enable=”off”]

راهنما پخش فایل صوتی : برای پخش فایل صوتی بر روی آیکون کلیک کنید.

https://arshiyan.com/blog/wp-content/uploads/2020/01/download-file-new.png

در مکاتب اسلام به این کار وضو می گویند…

 • پس، چرا استفاده نمی‌کنید؟
 • پس، چرا از این ابزار قوی نتیجه نمی‌گیرید؟

بخاطر اینکه ما این رو خیلی ساده نگاه می کنیم، خیلی پیش پا افتاده باهاش برخورد میکنیم.
وضو گرفتن در بالا بردن سطح انرژی انسان تاثیر گذار است‌!
شستن دست و صورت و سر و پا یکی از قوی ترین ابزارها برای پاکسازی روح و ذهن است، همیشه سعی کنید دائم الوضو باشید. برای هر کار وضوی جداگانه بگیرید و لحظه ای که آب را به صورت میزید و روی دست هایتان میریزید با آب صحبت کنید
چون که آب شعور بالایی دارد.

 

 

وضو در اول صبح و موقع خواب شب تاثیر بیولوژیک زیادی بر جریان مغناطیسی بدن دارد، من با هر مرتبه وضو از خداوند میخواهم با این آب، جریان عشق و هدایت وانرژی و برکت و ثروت رو در وجود من جاری کند.

سیدمحمد عرشیانفر

 

به آب بگویید:

 • باید زندگی من عالی باشد
 • باید کار من بهترین باشد
 • باید مشتری های من زیاد باشند
 • باید خوشحال و ثروتمند باشم

چقدر جالب است که بدانید: اگر این تکنیک وضو رو با نیت و برنامه هدفمند شروع کنید، یک انقلاب درون زندگیتان بوجود خواهد آمد. خیلی از تکنیک‌ها ساده هستند و ما گول سادگی آنها را می‌خوریم چون مغز ما دنبال پیچیدگی است.

به تکنیک‌های کوانتومی ساده نگاه نکنیم!

وضو گرفتن و نامه نوشتن به خداوند.خیلی ظاهرشان ساده است، صندوق توکل خیلی ساده است، ولی باور کنید صدها نفر نتیجه های خارق العاده گرفتند.

شما اگر به یک رئییس جمهور مهربان و ثروتمند و با ادب نامه بنویسی به شخص خودش، یقین داری که یک اتفاق خوبی میفته، یقین دارید مخصوصا اگر یک ذره هم باهاش دوستی داشته باشید شما رو بشناسه، خب چطور وقتی انسان داره به قدرتمندترین قدرتمند این عالم نامه مینویسه، داره تمام مسائل زندگیشو میگه.

چطور اون واکنش نشون نمیده؟ واقعا شما باور می کنید؟ واقعا شما باور می کنید مهربان ترین مهربانی که از هزار تا‍‍ پدر و مادر مهربان‌تره، قدرتمندتره، ثروتمندتره، اصلا دوست داره، دوست داره که ببخشه، دنبال یک نفر میگرده که همه ی ثروتشو بهش ببخشه.

شما باور می کنید که باهاش حرف می زنید، درد دل کنید، نگرانی هاتون رو بهش بسپارید و اون واکنش نشون نده و برگرده بگه به من چه! امکان نداره. تکنیک نامه نوشتن به خدا، تکنیک صحبت کردن با خداوند، این تکنیک های خیلی ساده ایه ولی جواب های فوق العاده داخل شان است.

این تکنیک‌های ساده ولی قوی را با برنامه انجام دهید:

 1. وضو گرفتن…
  • برای آرامش با آب سرد
  • برای انجام کارهای موفق
 2. حرف زدن با آب…
  • برای پاکسازی بدن
  • برای پاکسازی ذهن
  • برای پاکسازی روح
 3. نوشتن نامه به خدا
 4. داشتن لبخند همیشگی

این تکنیک ها را در طول روز انجام بدهید و ببینید چه اتفاق های خارق العاده ای برایتام خواهد افتاد.

تکنیک بعدی : اگرم فرصت دوش گرفتن دارید تکنیک دوش گرفتن را انجام دهید…

زیر دوش تمام بدی ها، تمام ترس ها، تمام استرس ها را ببین که داره از بدنت میره بیرون. تمام غصه هات با شستن بدن داره شسته میشه، این تکنیک هم تکنیک خیلی قشنگ است.
امیدوارم که این تکنیک ها را دست کم نگیرید، این تکنیک های بین المللی خیلی قوی هستند. انشاءالله که تک‌تک این تکنیک‌ها، اتفاق‌های خارق العاده‌ای رو توی زندگی به شما نشان بدهد.

به اشتراک گذاری

28 Comments

  1. لیلی

   ممنون تو شرایط خیلی بدی بودم ولی با خوندن لین مطالب کلی انرژی گرفتم واحساس ارامش میکنم

 1. Fahimeh alikhani

  میتونم بگم شما جناب آقای دکتر و گروه بزرگ و عالیتون و توصیه هاتون فوق العاده این???
  از خدا براتون بهترینهارو میخوام??❤❤
  شاد و سلامت و ثروتمند باشید?‍♀️?

  1. Maryam taha

   ممنون ازشما که هستید وچقدر تاثیزگزارید. من واقعا از آموزه هاتون پیشرفت‌های کوانتومی داشتم

 2. Zohreh

  خیلی خیلی عاااالی بود…میتونم بگم خدااااایا شکرت که هستی تا این آموزه هارو از طریق بندگانت ب ما برسونی….خداااایااااا شکرررررت????

 3. آرام

  سلام و درود
  عالی هستند مطالب شما
  در نگاه دیگه میتوان تکنیک تبسم رو به جهار سیلاب
  تاسف
  بخشش
  سپاسگزاری
  محبت و دوباره ساده تر کرد و به بخشش و سپاسگزاری
  که همان استغفرالله ربی و اتوب الیه
  و الحمدلله رب العالمین هست
  تقسیم نمود
  که کامل باعث پاکسازی روح و حتی جسم می شود.

  1. Ali

   یه دوره پیشرفته آرام سازی ذهن و روح می رفتم آخر استاد اون دوره گفت لبخند می زنید ، انگار دارید همه اینکارا رو با هم انجام می دید

 4. نفیسه ج

  پس از چند ثانیه فایل صوتی متوقف میشه و من نتونستم ‌کامل گوش کن تکنیک وضو رو. لطفا راهنمائیم کنید

 5. asal

  بسیار سپاسگزارم در طول تعطیلات دوره ۲۱ روزه را کاملا با تمرکز فراوان دنبال کردم و شاهد تغییرات عجیبی در زندگی خود شدم به عبارتی من و همسرم تصمیمی بسیار بزرگ که تنها با عبور از ترس میسر بود گرفتیم و در حال گفتگو و مذاکره با پدر مهربانمان خداوند هستیم تا مسیرهای بعدی را نشانمان دهد از استاد عرشیانفر و گروه فعال ایشان تشکر میکنم و دعای خیرمان همیشه بدرقه راهتان خواهد بود

 6. منیر

  خیلی عالی بود این مطلب. استاد من از شما یاد گرفتم و نمازم را هم با لبخند میخونم و خیلی هم بیشتر به دلم میچسبه. امیدوارم بزودی از نتایج خارق العاده دیگه این تکنیک ها همینجا بنویسم.

  1. zahra

   استادواقعاشمابی نظیرید انشالله خدابهتون عمرباعزت بده من خیلی مدیونتونم انشالله هرچی بخواین خدابهتدن بده واسه ماهم دعاکنیدباتشکرفراوان

 7. گلناز رضایی

  واقعا نمیدونم چطوری باید ازتون تشکر کنم واقعا ممنونم که این همه مطالب عالی رو به رایگان در اختیارمون میزارین خداروصدهزازمرتبه شکر میکنم که این همه آدم های خوب و موفق تو دنیا هستن و سر راه من قرار دادن بینهایت ممنون

 8. مهدی هداوندخانی

  سلام به همه عرشیانی های مثبت اندیش ، تشکر از شما با همین تکنیکهای به ظاهرا ساده بنده بعد از ۱۸ سال از کارمندی رها شدم و مستقل شدم و قطعا بزودی زود کار خودم را با کمک حامی مهربانم خداوند عزیزم شروع خاهم کرد.
  تشکر ویژه از استاد عزیزم سید محمد عرشیانفر

 9. محبوبه مرادیان

  سلام و درود به تموم عرشیانی ها
  خدایا شکرت که به سادگی و به زیبایی و عزتمندانه در مسیر آگاهی با استاد عزیزم جناب آقای عرشیانفر مواجه شدم و بسیار درس گرفتم، تا آخر عمرم لحظه لحظه درسهای ایشان را مرور میکنم و برایشان دعا میکنم.. خدایا سپاسگزارم که عالی هستم و همه چیز عالی اتفاق می افتد چرا که با خدا همه چیز امکان‌پذیر است

 10. پروانه راسخ قاطع

  سلام من وضو میگیرم وهرروز باخودم تو ازنه صحبت میکنم ارامش دارم خیلی

 11. شکوفه شکوهی نیا

  سلام به استاد عرشیان فر گرامی و گروه فوق العاده عالیتون
  شما بی نظیرید صداتون عجیب به دل مینشینه و این نشانگره این هست که شما خودتون قبل از گفتن این جملات این راهها رو تجربه کردید و از روی خیرخواهی و نیت کاملا خیر این مطالب رو با ما به اشتراک میگذارید.
  امیدوارم خداوند پاداش تمام کارهای خیر خودتون و گروهتون رو بهتون عطا کنه و من به نوبه ی خودم فقط میتونم ازتون سپاسگزاری کنم🙏🌹

 12. محمدصادق

  سلام به دوستان عزیزم در گروه عرشیان فر امیدوارم همیشه لبخند به لب و‌حالتون عالی باشه‌.
  از شما سپاسگزارم بابت این اگاهی های عالی.
  دکمه دانلود رو یافت نکردم، لطفا امکان دانلود فایل رو فراهم کنید. سپاسگزارم

 13. سمیه

  با سلام و خدا قوت تشکر فراوان و بی نهایت از شما استاد بزرگوار که رایگان این همه خوبی و زیبایی را در اختیار ما قرار دادید خیلی ممنون

 14. فریبا شمس

  سلام آقای عرشیانفر
  مطالب را بسیار صادقانه و شفاف نوشته اید. بدون هیچ ادعایی
  انشالله
  لحظه هایتان همیشه قیمت یاقوت و الماس در نزد خداوند